Odwiedzin: 7863 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się


Promowane ADOPCJE:

stat4u

O Nas
Jesteśmy podgrupą fundacji Viva co oznacza, że fundacja udostępnia nam subkonto ale nie pomaga nam finansowo. Wszystkie środki na utrzymanie zwierząt zbieramy same od ludzi o dobrych sercach.

Historia powstania Psom na pomoc jest następująca :)

Joanna i Iwona od lat pomagając zwierzętom na własną rękę postanowiły zacząć działać pod skrzydłami Fundacji Viva!
Każda z nas pracuje, ma życie osobiste i swoje zwierzaki a bezdomnym, pokrzywdzonym zwierzętom pomagamy w czasie wolnym.

Zwierzęta, a przede wszystkim psy to nasza największa pasja dlatego staramy się poświęcać im każdą chwilę. Zabieramy potrzebujące psy ze schronisk, ulic, opłacamy ich leczenie i utrzymanie w hotelach i domach tymczasowych, szukamy im nowych, dobrych domów.

Wierzymy, że znajdą się ludzie, którzy zechcą wesprzeć nasze działania i przyczynią się do zmiany psiego świata na lepsze.


Połączyła nas wspólna pasja- miłość do zwierząt.
Nie potrafimy bezradnie patrzeć na ich cierpienie dlatego robimy wszystko, by poprawić ich los.

Joanna- człowiek instytucja :) Ma najdłużyszy staż w pomaganiu zwierzętom i bezsprzecznie najwięcej ocalonych stworzeń na koncie. Od lat poświęca swój czas na ratowanie tych, które same sobie nie pomogą. Nie patrzy na to czy warto, bo dla Niej największą wartość ma uratowane życie.
Kocha boksery, jest posiadaczką dwóch psów, byłych podopiecznych: Kazana i Rudego.
Zawodowo zajmuje się marketingiem w międzynarodowej firmie.

Iwona- miłośniczka owczarków niemieckich, co zupełnie nie przeszkadza Jej zgarniać z ulic i zabierać ze schronisk kundelki wszelkiej maści. Nie potrafi przejść obojętnie obok zwierzęcej krzywdy. Najpierw działa, potem myśli.
Właścicielka kundelków: Sary, Brunka, niewidomej Zuzi staruszka Szarusia oraz szczeniaka Groszka, konia- Walusia, który miał skończyć życie w rzeźni.
Pracuje w marketingu w branży medycznej.

Pomagają nam:

Lidia- niezwykle energiczna osoba, swoim optymizmem wspiera nas w chwilach zwątpienia:-). Miłośniczka kotów, która została "nawrócona" na psy:-).  Niestrudzenie, od kilku lat dokarmia, leczy, sterylizuje i szuka domów dla kotów głównie mieszkajacych na działkach przy Wiśle. Nigdy nie zostawia zwierzaka w potrzebie. Nieoceniona jeżeli chodzi o pomoc przy psach, którym szukamy domu. Zawsze znajdzie czas żeby je socjalizować, pojechać do lekarza czy chociażby zrobić zdjęcia do ogłoszeń.
Ze względu na wykonywany zawód uczy dzieci już od najmłodszych lat miłość i szacunku do zwierząt! Organizuje zbiórki karmy dla naszych bezdomnych podopiecznych. Bez jej zaangażowania nasza działalność byłaby znacznie utrudniona. 
Właścicielka 2 kotów: Kminka i Bazylii też znajdek oraz kundelka Bobika.
Aktorka i pedagog. Prowadzi działalność artystyczną.


 Chcesz do nas dołączyć, chcesz nam pomóc?
Napisz maila na adres: info@psomnapomoc.pl iwona@psomnapomoc.pl lub asia@psomnapomoc.pl
lub zadzwoń:
507 443 597, 601 92 56 96


Psom na pomoc!
FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA!
ul. Kawęczyńska 16 lok.39
03-772 Warszawa

KRS 0000135274

NIP: 525 21 91 290

 


Psom na pomoc! - O Nas